Switch Mode

Jao Sao Jamloei 01 PL

Drama Sub Dodany dnia 10 lipca, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Jao Sao Jamloei

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Jao Sao Jamloei 01 PL, obejrzyj Jao Sao Jamloei 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Jao Sao Jamloei zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Jao Sao Jamloei

Jao Sao Jamloei

The Defendant's Bride, Defendant Bride, Jao Sao Jum Loey
Ocena 7.7
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Feb 16, 2022 - Apr 13, 2022 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 17 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Mówi się, że małżeństwo zwykle zaczyna się od miłości. Ale dla Ingjan jej małżeństwo zaczęło się od... urazy. Kiedy rodzina Ingjana próbuje nakłonić ją do poślubienia starej ropuchy, aby spłacić zaciągnięty dług, Ingjan postanawia uciec. W jakiś sposób spotyka po drodze młodego właściciela winnicy Sichona, który pomaga jej w ucieczce. Nie jest jednak tak miły, na jakiego wygląda na pierwszy rzut oka. Aby spłacić dług swojej rodziny i chronić ją, Sichon chce, żeby za niego wyszła. Czas trwania tego układu to tylko rok, ale cena dla obu stron jest wysoka. Dylemat jest wielki, ale Ingjan nigdy nie była kimś, kogo można użyć jako narzędzia, zwłaszcza przez niebezpiecznych ludzi, takich jak pan Vineyard.

Related Episodes

Jao Sao Jamloei 02 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 9 miesięcy temu

Comment