Switch Mode

Jao Sao Jamloei 04 PL

Drama Sub Wydano 10 lipca, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Jao Sao Jamloei

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Jao Sao Jamloei 04 PL, Oglądaj Jao Sao Jamloei 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Jao Sao Jamloei zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Jao Sao Jamloei

Jao Sao Jamloei

The Defendant's Bride, Defendant Bride, Jao Sao Jum Loey
Ocena 7.7
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Feb 16, 2022 - Apr 13, 2022 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 17 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Mówi się, że małżeństwo zwykle zaczyna się od miłości. Ale dla Ingjan jej małżeństwo zaczęło się od... urazy. Kiedy rodzina Ingjana próbuje nakłonić ją do poślubienia starej ropuchy, aby spłacić zaciągnięty dług, Ingjan postanawia uciec. W jakiś sposób spotyka po drodze młodego właściciela winnicy Sichona, który pomaga jej w ucieczce. Nie jest jednak tak miły, na jakiego wygląda na pierwszy rzut oka. Aby spłacić dług swojej rodziny i chronić ją, Sichon chce, żeby za niego wyszła. Czas trwania tego układu to tylko rok, ale cena dla obu stron jest wysoka. Dylemat jest wielki, ale Ingjan nigdy nie była kimś, kogo można użyć jako narzędzia, zwłaszcza przez niebezpiecznych ludzi, takich jak pan Vineyard.

Powiązane Odcinki

Jao Sao Jamloei 03 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Jao Sao Jamloei 05 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Komentarz