Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Uploader - Reuploader - Administrator - Newsmen/Bloger. kontakt: [email protected]

Kai z EXO bije nowe rekordy popularności

Pobierz Kai z EXO bije nowe rekordy popularności, i Oglądaj Kai z EXO bije nowe rekordy popularności, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Kai z EXO bije nowe rekordy popularności zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Kai z EXO bije nowe rekordy popularności

Kai zadebiutował jako artysta solowy 30 listopada 2020 roku. Jego pierwszy album nazywa się “K开I“, a tytułowa piosenka “Mmmh” od tego czasu zdążyła ustanowić wiele rekordów.

Długo oczekiwane solo Kaia spotkało się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W tym miesiącu teledysk do piosenki “음 (Mmmh)” ustanowił rekord wśród debiutów solowych od SM Entertainment. MV osiągnęło 50 milionów wyświetleń dokładnie po dwóch miesiącach od publikacji. Piosenka ma również ponad 2,5 miliona polubień oraz ponad milion komentarzy.

Dzisiejsze rekordy tej piosenki to: teledysk, który najszybciej zdobył 50 milionów wyświetleń wśród debiutujących solistów w kpopie. Najszybszy był również wśród debiutujących solistów w SM, ale także wśród wszystkich solistów z tej wytwórni.

Już w przeciągu pierwszych 24 godzin piosenka osiągnęła duży sukces. Teledysk szybko stał się numerem jeden w 37 krajach. Rekordy, które udało się ustalić w przeciągu 24 godzin:
– najczęściej oglądany solista SM
– teledysk debiutanckiego solisty, który najszybciej przekroczył milion polubień
– teledysk debiutanckiego solisty od SM, który najszybciej przekroczył milion polubień
– najczęściej komentowany debiut solisty od SM
– najczęściej komentowany debiut solisty od SM w przeciągu pierwszej doby
– najczęściej komentowany debiut w cały kpopie w przeciągu pierwszej doby
– najczęściej komentowane solo od SM w przeciągu pierwszej doby

Źródło: (1)

Kai z EXO bije nowe rekordy popularności

Kai z EXO bije nowe rekordy popularności

Ocena 0.0
Kai zadebiutował jako artysta solowy 30 listopada 2020 roku. Jego pierwszy album nazywa się “K开I“, a tytułowa piosenka “Mmmh” od tego czasu zdążyła ustanowić wiele rekordów. Długo oczekiwane solo Kaia spotkało się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W tym miesiącu teledysk do piosenki “음 (Mmmh)” ustanowił rekord wśród debiutów solowych od SM Entertainment. MV osiągnęło 50 milionów wyświetleń dokładnie po dwóch miesiącach od publikacji. Piosenka ma również ponad 2,5 miliona polubień oraz ponad milion komentarzy. Dzisiejsze rekordy tej piosenki to: teledysk, który najszybciej zdobył 50 milionów wyświetleń wśród debiutujących solistów w kpopie. Najszybszy był również wśród debiutujących solistów w SM, ale także wśród wszystkich solistów z tej wytwórni. Już w przeciągu pierwszych 24 godzin piosenka osiągnęła duży sukces. Teledysk szybko stał się numerem jeden w 37 krajach. Rekordy, które udało się ustalić w przeciągu 24 godzin: – najczęściej oglądany solista SM – teledysk debiutanckiego solisty, który najszybciej przekroczył milion polubień – teledysk debiutanckiego solisty od SM, który najszybciej przekroczył milion polubień – najczęściej komentowany debiut solisty od SM – najczęściej komentowany debiut solisty od SM w przeciągu pierwszej doby – najczęściej komentowany debiut w cały kpopie w przeciągu pierwszej doby – najczęściej komentowane solo od SM w przeciągu pierwszej doby https://youtu.be/Fc-fa6cAe2c Źródło: (1)

Powiązane odcinki

Nana z Woo!Ah! wspomina swój debiutancki rok w magazynie “HIM”

Wysłane przez: root Wydany dnia: 1 rok temu

NiziU zapowiadają comeback!

Wysłane przez: root Wydany dnia: 1 rok temu

Komentarz