Switch Mode

Killer And Healer 06 PL

Drama Sub Dodany dnia 27 czerwca, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Killer And Healer

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Killer And Healer 06 PL, obejrzyj Killer And Healer 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Killer And Healer zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Killer And Healer

Killer And Healer

Han Gwan Bat Chi Gong Lau Yut, 恨君不似江樓月, Hen Jun Bu Si Jiang Lou Yue, 恨君不似江楼月
Ocena 8.5
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Mar 3, 2021 - Mar 24, 2021 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 37 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Opowieść o dwóch mężczyznach, którzy są biegunowymi przeciwieństwami, jeden zabija, a drugi leczy. Jeden jest brutalnym policjantem, a drugi współczującym lekarzem. Razem wspierają się i ratują siebie nawzajem w niespokojnych czasach. Jiang Yue Lou kieruje komisariatem policji w Jingcheng i nie wydaje się ani dobry, ani zły. Jednak przemytnicy drżą na myśl o nim. Badając sprawę opium w Hongkongu, Yue Lou spotyka Yu Zhi, który dowiaduje się, że Yue Lou cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż początkowo niechętnie poddaje się leczeniu, Yue Lou w końcu otwiera się przed Yu Zhi. Mimo odmiennych wartości powoli stają się bliskimi przyjaciółmi. W tym czasie tajemnice z przeszłości zaczynają wypływać na powierzchnię.

Related Episodes

Killer And Healer 05 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Killer And Healer 07 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Comment