Switch Mode

Killer And Healer 12 PL

Drama Sub Wydano 22 grudnia, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Killer And Healer

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Killer And Healer 12 PL, Oglądaj Killer And Healer 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Killer And Healer zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Killer And Healer

Killer And Healer

Han Gwan Bat Chi Gong Lau Yut, 恨君不似江樓月, Hen Jun Bu Si Jiang Lou Yue, 恨君不似江楼月
Ocena 8.5
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Mar 3, 2021 - Mar 24, 2021 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 37 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Opowieść o dwóch mężczyznach, którzy są biegunowymi przeciwieństwami, jeden zabija, a drugi leczy. Jeden jest brutalnym policjantem, a drugi współczującym lekarzem. Razem wspierają się i ratują siebie nawzajem w niespokojnych czasach. Jiang Yue Lou kieruje komisariatem policji w Jingcheng i nie wydaje się ani dobry, ani zły. Jednak przemytnicy drżą na myśl o nim. Badając sprawę opium w Hongkongu, Yue Lou spotyka Yu Zhi, który dowiaduje się, że Yue Lou cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż początkowo niechętnie poddaje się leczeniu, Yue Lou w końcu otwiera się przed Yu Zhi. Mimo odmiennych wartości powoli stają się bliskimi przyjaciółmi. W tym czasie tajemnice z przeszłości zaczynają wypływać na powierzchnię.

Powiązane Odcinki

Killer And Healer 11 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 11 miesięcy temu

Komentarz