Switch Mode

KinnPorsche 03 PL

Drama Sub Wydano 18 lutego, 2023 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial KinnPorsche

Rozwiń
Wyłącz Światło
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dorosły”, więc może zawierać intensywne przemoc, krew/okrucieństwo, treści seksualne i/lub mocne słownictwo, które mogą nie być odpowiednie dla nieletnich widzów.

Pobierz KinnPorsche 03 PL, Oglądaj KinnPorsche 03 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial KinnPorsche zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

KinnPorsche

KinnPorsche

KinnPorsche The Series, KinnPorsche The Series La Forte, Rak Khot Rai Sut Thai Khot Rak, รักโคตรร้าย สุดท้ายโคตรรัก, คินน์พอร์ช เดอะซีรีส์ ลา ฟอร์เต้
Ocena 8.2
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Apr 2, 2022 - Jul 9, 2022 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 14 Reżyser: , Obsada: , , , , ,
Kinn to drugi syn szefa mafii. Pewnego dnia, uciekając przed swoim wrogiem, spotyka Porsche – młodego i przedsiębiorczego barmana, który zna się na sztukach walk. Za pewną cenę zgadza się mu pomóc i staje w jego obronie. Kinn jest tak zafascynowany nowo poznanym chłopakiem, że postanawia zatrudnić go jako swojego osobistego ochroniarza. Czy chłopak się zgodzi? I jak potoczą się ich losy, gdy na szali stawiane jest nie tylko życie, lecz i uczucia?

Powiązane Odcinki

KinnPorsche 02 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

KinnPorsche 04 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 1 rok temu

Komentarz