KinnPorsche 14 PL

Drama Sub Dodany dnia 25 maja, 2023 · ? views · Dodał Retro · Seria KinnPorsche

Zwiększa
Wyłącz światło
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dla dorosłych”, dlatego może zawierać intensywną przemoc, krew/brud, treści seksualne i/lub wulgarny język, który może być nieodpowiedni dla nieletnich widzów.

Pobierz KinnPorsche 14 PL, obejrzyj KinnPorsche 14 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria KinnPorsche zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

KinnPorsche

KinnPorsche

KinnPorsche The Series, KinnPorsche The Series La Forte, Rak Khot Rai Sut Thai Khot Rak, รักโคตรร้าย สุดท้ายโคตรรัก, คินน์พอร์ช เดอะซีรีส์ ลา ฟอร์เต้
Ocena 8.2
Status: Completed Network: , Released: Apr 2, 2022 - Jul 9, 2022 Duration: 60 min. Country: Type: Drama Odcinek: 14 Director: , Casts: , , , , ,
Kinn to drugi syn szefa mafii. Pewnego dnia, uciekając przed swoim wrogiem, spotyka Porsche – młodego i przedsiębiorczego barmana, który zna się na sztukach walk. Za pewną cenę zgadza się mu pomóc i staje w jego obronie. Kinn jest tak zafascynowany nowo poznanym chłopakiem, że postanawia zatrudnić go jako swojego osobistego ochroniarza. Czy chłopak się zgodzi? I jak potoczą się ich losy, gdy na szali stawiane jest nie tylko życie, lecz i uczucia?

Related Episodes

KinnPorsche 13 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 5 dni temu

Comment