Switch Mode

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Movie Sub Wydano 5 marca, 2021 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Kiss Me at the Stroke of Midnight

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Kiss Me at the Stroke of Midnight, Oglądaj Kiss Me at the Stroke of Midnight, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Kiss Me at the Stroke of Midnight zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Oglądaj film Kiss Me at the Stroke of Midnight po Polsku na centrum-dramy.pl

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Come to Kiss at Midnight , 午夜0点前、来接吻吧 , Come to Kiss at 0:00 AM , Gozen 0-ji, Kiss shi ni Kite yo , Gozu Reiji , Kisu shi ni Kite yo, 12 Midnight , Time to Kiss , Kuss um Mitternacht , Come for a Kiss at Midnight , Gozen reiji, kiss shi ni kite yo
Ocena 7.3
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 55 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , ,

Hinana to licealistka, która codziennie wstaje o 5 rano, by wypełnić swoje obowiązki i przygotować się do zajęć. Dziewczyna jest wzorową uczennicą i członkinią rady uczniowskiej, szanowaną przez innych uczniów. Z pozoru nie w głowie jej randkowanie ani miłostki. Pomimo swojego poważnego wizerunku, w rzeczywistości ma pewne marzenie. Chce przeżyć miłość jak w bajce i zakochać się w księciu. Pewnego dnia w szkole pojawia się słynny aktor Ayase Kaede, który w czasie złotego tygodnia ma kręcić w niej film, a członkowie rady uczniowskiej mają być statystami. Na widok Ayasego Hinana stwierdza, że jest niczym książę z bajki. Tak myśli aż do momentu, gdy odkrywa pewien sekret chłopaka.

Film jest adaptacją mangi o tym samym tytule autorstwa Mikimoto Rin.

Komentarz