Switch Mode

Kojinsa Arimasu 04 PL

Drama Sub Wydano 17 sierpnia, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Kojinsa Arimasu

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Kojinsa Arimasu 04 PL, Oglądaj Kojinsa Arimasu 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Kojinsa Arimasu zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Kojinsa Arimasu

Kojinsa Arimasu

There Are Individual Differences, Love You Just as You Are, Individual Differences Exist
Ocena 7.6
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Aug 6, 2022 - Sep 24, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Obsada: , , , , ,
Isomori Akira i Sonoko są małżeństwem od pięciu lat i obecnie prowadzą nieco chłodne życie małżeńskie. Pewnego dnia doświadczenie bliskiej śmierci powoduje, że ciało Akiry zmienia się w kobietę, podczas gdy jego umysł pozostaje mężczyzną. Z tego powodu Akira musi dowiedzieć się wszystkiego o kobiecie i poznać trudy i trudności życia jako kobieta. Żona Akiry, Sonoko, była zaskoczona, gdy dowiedziała się o problemie męża, ale nie ma zamiaru się z nim rozwodzić. Postanawia wspólnie przejść przez trudny czas i wszystkiego uczy Akirę, aby mógł żyć jak kobieta. Sonoko zauważa, że ​​dużo więcej rozmawia z Akirą i po raz kolejny zdaje sobie sprawę ze znaczenia męża w jej życiu. Jednak zarówno Akira, jak i Sonoko zaczynają zdawać sobie sprawę, że Akira w środku coraz bardziej przypomina kobietę. To powoduje, że Akira jest zdezorientowany, czy jest mężczyzną, czy kobietą. Sonoko też zastanawia się, czy nadal może kochać Akirę jako kobietę i czy mogą żyć razem jako kobiety do końca życia.

Powiązane Odcinki

Kojinsa Arimasu 03 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 11 miesięcy temu

Kojinsa Arimasu 05 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 9 miesięcy temu

Komentarz