Switch Mode

Kojinsa Arimasu 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 20 grudnia, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Kojinsa Arimasu

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Kojinsa Arimasu 08 PL, obejrzyj Kojinsa Arimasu 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Kojinsa Arimasu zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Kojinsa Arimasu

Kojinsa Arimasu

There Are Individual Differences, Love You Just as You Are, Individual Differences Exist
Ocena 7.6
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Aug 6, 2022 - Sep 24, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Obsada: , , , , ,
Isomori Akira i Sonoko są małżeństwem od pięciu lat i obecnie prowadzą nieco chłodne życie małżeńskie. Pewnego dnia doświadczenie bliskiej śmierci powoduje, że ciało Akiry zmienia się w kobietę, podczas gdy jego umysł pozostaje mężczyzną. Z tego powodu Akira musi dowiedzieć się wszystkiego o kobiecie i poznać trudy i trudności życia jako kobieta. Żona Akiry, Sonoko, była zaskoczona, gdy dowiedziała się o problemie męża, ale nie ma zamiaru się z nim rozwodzić. Postanawia wspólnie przejść przez trudny czas i wszystkiego uczy Akirę, aby mógł żyć jak kobieta. Sonoko zauważa, że ​​dużo więcej rozmawia z Akirą i po raz kolejny zdaje sobie sprawę ze znaczenia męża w jej życiu. Jednak zarówno Akira, jak i Sonoko zaczynają zdawać sobie sprawę, że Akira w środku coraz bardziej przypomina kobietę. To powoduje, że Akira jest zdezorientowany, czy jest mężczyzną, czy kobietą. Sonoko też zastanawia się, czy nadal może kochać Akirę jako kobietę i czy mogą żyć razem jako kobiety do końca życia.

Related Episodes

Kojinsa Arimasu 07 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 7 miesięcy temu

Comment