Switch Mode

Little Women 01 PL

Drama Sub Wydano 4 października, 2022 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Little Women

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Little Women 01 PL, Oglądaj Little Women 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Little Women zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Little Women

Little Women

Little Ladies, Jageun Assideul
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać? Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Powiązane Odcinki

Little Women 02 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz