Little Women 05 PL

Drama Sub Released on 16 listopada, 2022 · ? views · Posted by Enigma · Series Little Women

Expand
Turn Off Light

Download Little Women 05 PL, Watch Little Women 05 PL, don't forget to click on the like and share button. Series Little Women always updated at Centrum-Dramy.pl. Don't forget to watch other series updates.

Little Women

Little Women

Little Ladies, Jageun Assideul
Rating 8.6
Status: Ongoing Network: , Released: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Duration: 1 hr. 15 min. Country: Type: Drama Episodes: 12 Director: Casts: , , , , ,
Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać? Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Related Episodes

Little Women 04 PL

Posted by: Enigma Released on: 3 tygodnie ago

Little Women 06 PL

Posted by: root Released on: 1 tydzień ago

Comment