Switch Mode

Little Women 07 PL

Drama Sub Dodany dnia 3 stycznia, 2023 · ? views · Dodał Retro · Seria Little Women

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Little Women 07 PL, obejrzyj Little Women 07 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Little Women zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Little Women

Little Women

Little Ladies, Jageun Assideul
Ocena 8.6
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać? Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Related Episodes

Little Women 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment