Switch Mode

Love by Chance 2: A Chance to Love 13 PL

Drama Sub Wydano 11 sierpnia, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Love by Chance 2: A Chance to Love

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Love by Chance 2: A Chance to Love 13 PL, Oglądaj Love by Chance 2: A Chance to Love 13 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Love by Chance 2: A Chance to Love zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Love by Chance 2: A Chance to Love

Love by Chance 2: A Chance to Love

Bangoen Rak 2, Rak Ni Bangoen Khue Khun 2 Okat Thi Cha Dai Rak
Ocena 7.0
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 2, 2020 - Nov 18, 2020 Czas trwania: 43 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 13 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Dorastając w zamożnej rodzinie, Tin zawsze cieszył się przywilejami związanymi z bogactwem. Nigdy niczemu nie zaprzeczał, miał świat na wyciągnięcie ręki, jednak serce nieustannie przypominało mu, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż bogactwo i przywileje. Ale ponieważ ludzie używali go jako środka do poprawy własnego życia, miał niewielkie szanse na zbadanie pragnienia własnego serca. Podejrzanyze wszystkich, którzy kiedykolwiek próbowali się zbliżyć, Tin zamknął swoje serce przed światem, aż do dnia, w którym spotkał Can. Niewinny i dość wrażliwy młody człowiek, Can nigdy nie spotkał nikogo takiego jak Tin. Nieprzekupna dusza, słodycz Cana wywarła niezatarte wrażenie na Tinie, a ich przyjaźń rozkwitła z dnia na dzień. Jednak gdy Tin i Can zbliżyli się do siebie, Tin zaczął zdawać sobie sprawę, że jego uczucia do przyjaciela szybko stawały się znacznie silniejsze niż zwykła przyjaźń. Zbierając się na odwagę, by powiedzieć Canowi, co czuje, Tin wyznał swoje uczucia do przyjaciela, ale Can nie mógł ich zaakceptować. Załamana Tin musi teraz zdecydować, dokąd zmierzają sprawy. Czy zrezygnuje z chłopaka, który skradł jego serce? A może trzyma się nadziei, że w końcu prawdziwa miłość zwycięży wszystko?

Powiązane Odcinki

Love by Chance 2: A Chance to Love 12 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 10 miesięcy temu

Komentarz