Switch Mode

Love in Contract 05 PL

Drama Sub Dodany dnia 6 lutego, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Love in Contract

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Love in Contract 05 PL, obejrzyj Love in Contract 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Love in Contract zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Love in Contract

Love in Contract

WolSooGeumHwaMokTo, WolSuGeumHwaMogTo, MonWedFriTuesThursSat
Ocena 7.9
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Sep 21, 2022 - Nov 10, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Love in Contract 월수금화목토 Choi Sang Eun posiada wszystkie cechy, które powinna mieć perfekcyjna kandydatka na żonę. Atrakcyjna, pełna wdzięku i utalentowana. Specjalizuje się w małżeństwach kontraktowych. Głównym założeniem jej biznesu jest pomoc klientom w prowadzeniu idealnego samotnego życia bez potrzeby składania poważnych deklaracji. Od pięciu lat jest związana kontraktem małżeńskim z oschłym i tajemniczym Jung Ji Ho'em, gdy w jej życiu nieoczekiwanie pojawia się popularny aktor Kang Hae Jin, który jest całkowitym przeciwieństwem Jung Ji Ho'a. Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Sang Eun uwierzy w miłość?

Related Episodes

Love in Contract 04 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment