Switch Mode

My Beloved Enemy 01 PL

Drama Sub Wydano 11 maja, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial My Beloved Enemy

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz My Beloved Enemy 01 PL, Oglądaj My Beloved Enemy 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial My Beloved Enemy zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

My Beloved Enemy

My Beloved Enemy

My Beloved Enemy, Pay Back with Love, Koo Kaen Saen Ruk, Ku Kaen San Rak
Ocena 7.8
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Feb 21, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 17 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Songkran to potentat na rynku nieruchomości, totalny kobieciarz z synem o imieniu Pe. Jednak nie zaczął w ten sposób. Matka Pe opuściła go, gdy był młody, aby być z innym mężczyzną. Kran miał złamane serce i zaczął traktować kobiety jak zabawki i zyskał przydomek „Niezwyciężony Casanova” wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Sią Ou, która prowadzi agencję modelek. Ingdao i jej rodzina są właścicielami dużej farmy pomarańczy. Ona jest typem, który nie toleruje nikogo. Ze względu na swój ogromny pieprzyk i zaniedbany wygląd często jest postrzegana jako brzydka. Niemniej jednak ma chłopaka o imieniu Nu, przystojnego i łagodnie wychowanego nauczyciela z tego samego miasta.

Powiązane Odcinki

My Beloved Enemy 02 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 miesiąc temu

Komentarz