Switch Mode

My Lovely Liar 12 PL

Drama Sub Wydano 6 lutego, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial My Lovely Liar

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz My Lovely Liar 12 PL, Oglądaj My Lovely Liar 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial My Lovely Liar zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

My Lovely Liar

My Lovely Liar

Soyongeobseo Geojismal, Useless Lies
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 31, 2023 - Sep 19, 2023 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , ,
Mok Sol Hee to młoda kobieta posiadająca niezwykłą, nadprzyrodzoną zdolność: potrafi „wysłuchać” kłamstw innych ludzi, niezależnie od tego, jak bardzo starają się zaciemnić prawdę. Ale ta supermoc pozostawiła ją znużoną: nie wierzy już w innych ludzi i uważa ich wszystkich za moralnie zbankrutowanych. Ale wszystko się zmienia, gdy poznaje odnoszącego sukcesy producenta muzycznego Kim Do Ha. KimaDo Ha został uwikłany w sprawę morderstwa i ukrywał się… w rezydencji obok Mok Sol Hee. Najbliższa przyjaciółka producenta Jo Deuk Chan, szefowa agencji talentów J Entertainment, jest jedyną osobą, która zna sekret Kim Do Ha. Ale Mok Sol Hee przeżywa szok, gdy zdaje sobie sprawę, że jej nowy sąsiad wydaje się być jedyną osobą na świecie, na którą jej supermoc nie działa.

Powiązane Odcinki

My Lovely Liar 11 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 6 miesięcy temu

My Lovely Liar 13 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 5 miesięcy temu

Komentarz