Switch Mode

My Lovely Liar 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 26 grudnia, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria My Lovely Liar

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz My Lovely Liar 08 PL, obejrzyj My Lovely Liar 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria My Lovely Liar zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

My Lovely Liar

My Lovely Liar

Soyongeobseo Geojismal, Useless Lies
Ocena 8.6
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Jul 31, 2023 - Sep 19, 2023 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , ,
Mok Sol Hee to młoda kobieta posiadająca niezwykłą, nadprzyrodzoną zdolność: potrafi „wysłuchać” kłamstw innych ludzi, niezależnie od tego, jak bardzo starają się zaciemnić prawdę. Ale ta supermoc pozostawiła ją znużoną: nie wierzy już w innych ludzi i uważa ich wszystkich za moralnie zbankrutowanych. Ale wszystko się zmienia, gdy poznaje odnoszącego sukcesy producenta muzycznego Kim Do Ha. KimaDo Ha został uwikłany w sprawę morderstwa i ukrywał się… w rezydencji obok Mok Sol Hee. Najbliższa przyjaciółka producenta Jo Deuk Chan, szefowa agencji talentów J Entertainment, jest jedyną osobą, która zna sekret Kim Do Ha. Ale Mok Sol Hee przeżywa szok, gdy zdaje sobie sprawę, że jej nowy sąsiad wydaje się być jedyną osobą na świecie, na którą jej supermoc nie działa.

Related Episodes

My Lovely Liar 07 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 5 miesięcy temu

My Lovely Liar 09 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 3 miesiące temu

Comment