Switch Mode

Doctor Slump 12 PL

Drama Sub Wydano 25 kwietnia, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Doctor Slump

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Doctor Slump 12 PL, Oglądaj Doctor Slump 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Doctor Slump zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Doctor Slump

Doctor Slump

Dr. Slump, Dakteoseulleompeu, Dr Slump
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jan 27, 2024 - Mar 17, 2024 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
W czasach szkolnych Yeo Jeong Woo zawsze zajmował pierwsze miejsca w nauce i studiował w najlepszej szkole medycznej w kraju. Jeong Woo jest obecnie popularnym chirurgiem plastycznym. Jego życie toczy się gładko, jednak w wyniku tajemniczego wypadku medycznego jego życie zostaje zepchnięte na krawędź. W tym czasie spotyka Nam Ha Neula. W przeszłości była jego rywalką, a on spotyka ją w najgorszym momencie swojego życia. Ha Neul pracuje jako anestezjolog. Kiedy dorastała, ludzie nazywali ją geniuszem ze względu na jej niezwykłą inteligencję. Uczyła się pilnie i została lekarzem. Jej życie składa się wyłącznie z pracy i nauki. Ona nie ma czasu na zabawę. Pewnego dnia Ha Neul zdaje sobie sprawę, że nie jest zadowolona ze swojego życia i chce coś zmienić. W tym czasie poznaje Jeong Woo w jednym z najgorszych momentów w swoim życiu. Pocieszają się nawzajem i rozkwita między nimi romantyczny związek.

Powiązane Odcinki

Doctor Slump 11 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 3 miesiące temu

Doctor Slump 13 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 3 miesiące temu

Komentarz