Switch Mode

Night Dream 02 PL

Drama Sub Dodany dnia 7 marca, 2024 · ? views · Dodał Enigma · Seria Night Dream

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Night Dream 02 PL, obejrzyj Night Dream 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Night Dream zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Night Dream

Night Dream

Khuen Fan Khong Chan Lae Thoe, ไนท์ดรีม
Ocena 7.2
Status: Emitowane Rok wydania: Dec 16, 2023 - Jan 27, 2024 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Noc, starszy student literatury, nadal nie był w stanie ukończyć swojego ostatniego projektu powieściowego, ponieważ nie rozumiał koncepcji miłości. Miał okazję spotkać Marzenie, właściciela Tokyo Boy, i swojego bliskiego przyjaciela z liceum, z którym utracił kontakt na lata, i nigdy nie dowiedział się, dlaczego Marzenie odszedł z jego życia. Następnie Marzenie i Noc ożywili swoją przyjaźń. Noc nawet nie próbował zapytać Marzenia o to, gdzie był. Po prostu poprosił Marzenie, aby nigdy więcej go nie opuszczał bez wyjaśnienia. Po tym Marzenie pomógł Nocy odnaleźć znaczenie miłości dla jego pracy. Pomógł Nocy zrozumieć, co to jest miłość, i że to było to, co Noc zawsze wiedział, ale nie akceptował tego: Marzenie to jego miłość. Tchórzostwo powstrzymało Noc przed krokiem naprzód, sprawiając, że zbudował żelazną ścianę i zaprzeczył swoim uczuciom. Niemniej jednak, mimo wszelkich wysiłków, jego uczucia do Marzenia wzrastały z dnia na dzień. Były one tak silne i oczywiste, że nie mógł ich dłużej tłumić, ale wydawało się, że jest już za późno... ponieważ Marzenie właśnie miało opuścić ponownie jego życie.

Related Episodes

Night Dream 01 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 2 miesiące temu

Night Dream 03 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 2 miesiące temu

Comment