Switch Mode

Night Dream 05 PL

Drama Sub Wydano 13 marca, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Night Dream

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Night Dream 05 PL, Oglądaj Night Dream 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Night Dream zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Night Dream

Night Dream

Khuen Fan Khong Chan Lae Thoe, ไนท์ดรีม
Ocena 7.2
Status: Zakończone Wydany: Dec 16, 2023 - Jan 27, 2024 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Noc, starszy student literatury, nadal nie był w stanie ukończyć swojego ostatniego projektu powieściowego, ponieważ nie rozumiał koncepcji miłości. Miał okazję spotkać Marzenie, właściciela Tokyo Boy, i swojego bliskiego przyjaciela z liceum, z którym utracił kontakt na lata, i nigdy nie dowiedział się, dlaczego Marzenie odszedł z jego życia. Następnie Marzenie i Noc ożywili swoją przyjaźń. Noc nawet nie próbował zapytać Marzenia o to, gdzie był. Po prostu poprosił Marzenie, aby nigdy więcej go nie opuszczał bez wyjaśnienia. Po tym Marzenie pomógł Nocy odnaleźć znaczenie miłości dla jego pracy. Pomógł Nocy zrozumieć, co to jest miłość, i że to było to, co Noc zawsze wiedział, ale nie akceptował tego: Marzenie to jego miłość. Tchórzostwo powstrzymało Noc przed krokiem naprzód, sprawiając, że zbudował żelazną ścianę i zaprzeczył swoim uczuciom. Niemniej jednak, mimo wszelkich wysiłków, jego uczucia do Marzenia wzrastały z dnia na dzień. Były one tak silne i oczywiste, że nie mógł ich dłużej tłumić, ale wydawało się, że jest już za późno... ponieważ Marzenie właśnie miało opuścić ponownie jego życie.

Powiązane Odcinki

Night Dream 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 5 miesięcy temu

Night Dream 06 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 4 miesiące temu

Komentarz