Switch Mode

Nihonjin no Shiranai Nihongo 01 PL

Drama Sub Wydano 3 grudnia, 2022 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Nihonjin no Shiranai Nihongo

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo 01 PL, Oglądaj Nihonjin no Shiranai Nihongo 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Nihonjin no Shiranai Nihongo zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Nihonjin no Shiranai Nihongo

Nihonjin no Shiranai Nihongo

The Japanese The Japanese Don't Know
Ocena 7.2
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 15, 2010 - Sep 30, 2010 Czas trwania: 29 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Kano Haruko jest charyzmatyczną sprzedawczynią, która ma tak doskonałe wyczucie mody, że pojawiła się w magazynach o modzie. Nie jest jednak w stanie porzucić marzeń o byciu nauczycielką w liceum. Haruko zostaje poproszona przez swojego byłego nauczyciela o nauczanie japońskiego obcokrajowców przez trzy miesiące, z założeniem, że przedstawi ją na stanowisko nauczyciela języka japońskiego w liceum. W ten sposób zostaje nauczycielką praktykantką w szkole języka japońskiego, gdzie uczy dziewięciu zagranicznych uczniów o silnych osobowościach, w tym entuzjastki włoskiego anime i Szwedki, która jest zakochana w ninja, zgodnie z własnymi przekonaniami. Nauczyciel w liceum.

Powiązane Odcinki

Nihonjin no Shiranai Nihongo 02 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz