Switch Mode

Nihonjin no Shiranai Nihongo 05 PL

Drama Sub Dodany dnia 5 grudnia, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Nihonjin no Shiranai Nihongo

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo 05 PL, obejrzyj Nihonjin no Shiranai Nihongo 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Nihonjin no Shiranai Nihongo zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Nihonjin no Shiranai Nihongo

Nihonjin no Shiranai Nihongo

The Japanese The Japanese Don't Know
Ocena 7.2
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 15, 2010 - Sep 30, 2010 Czas trwania: 29 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Kano Haruko jest charyzmatyczną sprzedawczynią, która ma tak doskonałe wyczucie mody, że pojawiła się w magazynach o modzie. Nie jest jednak w stanie porzucić marzeń o byciu nauczycielką w liceum. Haruko zostaje poproszona przez swojego byłego nauczyciela o nauczanie japońskiego obcokrajowców przez trzy miesiące, z założeniem, że przedstawi ją na stanowisko nauczyciela języka japońskiego w liceum. W ten sposób zostaje nauczycielką praktykantką w szkole języka japońskiego, gdzie uczy dziewięciu zagranicznych uczniów o silnych osobowościach, w tym entuzjastki włoskiego anime i Szwedki, która jest zakochana w ninja, zgodnie z własnymi przekonaniami. Nauczyciel w liceum.

Related Episodes

Nihonjin no Shiranai Nihongo 04 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Nihonjin no Shiranai Nihongo 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment