Switch Mode

Only Friends 10 PL

Drama Sub Wydano 31 października, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Only Friends

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Only Friends 10 PL, Oglądaj Only Friends 10 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Only Friends zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Only Friends

Only Friends

Forbidden Friends, Phuean Tong Ham
Ocena 8.3
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Aug 12, 2023 - Oct 28, 2023 Czas trwania: 46 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Mew, Ray, Boston i Namchueam – grupa studentów biznesu prowadzących razem hostel – zacierają granice między przyjaźnią a romansem. Mew skupiał się na nauce, nie rezerwując czasu na seks i związki. Aby pomóc im w zaprojektowaniu firmy, Boston przedstawia grupie Top. Boston nie przewidział zainteresowania Topa Mew i nie jest zadowolony z obrotu wydarzeń. Studentka ekonomii Sand chce mieć ekskluzywny związek z Rayem, ale Ray darzy Mew uczuciami i nie jest zainteresowany ugodą. Informatyk Nick znajduje w telefonie Bostona sekstaśmę i nawiązuje z nim relację typu „przyjaciele z korzyściami”. Nick pragnie jednak czegoś więcej.

Powiązane Odcinki

Only Friends 09 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 10 miesięcy temu

Only Friends 11 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 9 miesięcy temu

Komentarz