Switch Mode

Our Love Triangle (2024) 01 PL

Drama Sub Wydano 31 stycznia, 2024 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Our Love Triangle (2024)

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Our Love Triangle (2024) 01 PL, Oglądaj Our Love Triangle (2024) 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Our Love Triangle (2024) zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Our Love Triangle (2024)

Our Love Triangle (2024)

My Boyfriend x My Friend, Naejjagnam x Naljjagnam
Ocena 7.0
Status: Zakończone Wydany: Jan 30, 2024 - Mar 1, 2024 Czas trwania: 12 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Reżyser: Obsada: , , , ,
Hae Lin to studentka uniwersytetu, która niedawno znalazła się w skomplikowanym romansowym dylemacie. Ostatnio została parą z młodszym kolegą o imieniu Woo Jin na imprezie dla pierwszorocznych. Od tamtej pory zauważyła, że w niej rosną uczucia – prawdopodobnie przyciąganie. W tym samym czasie, mężczyzna, za którym tęskniła jeszcze ze szkolnych lat – Eun Hwan – wraca na uniwersytet z utratą pamięci. Eun Hwan opuścił uczelnię około dwóch lat temu po nieprzyjemnym zdarzeniu, którego nie pamięta. Od tamtej pory odbył służbę wojskową. Gdy spotyka Hae Lin ponownie, wydaje się być gotowy wznowić związek, w którym się rozstali. Hae Lin czuje, że jej serce jest pociągane w dwóch różnych kierunkach. Czy Kupidyn rozwiąże ten skomplikowany trójkąt miłosny – czy ci młodzi ludzie zmierzają ku złamaniu serca?

Powiązane Odcinki

Our Love Triangle (2024) 02 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 5 miesięcy temu

Komentarz