Switch Mode
Akasaka1
25 Ji, Akasaka de
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

25 Ji, Akasaka de

Oglądaj pełne odcinki 25 Ji, Akasaka de, pobierz 25 Ji, Akasaka de z angielskimi napisami, 25 Ji, Akasaka de z angielskimi napisami, pobierz 25 Ji, Akasaka de z angielskimi napisami, oglądaj 25 Ji, Akasaka de na stronie Centrum-Dramy.pl.
At 25:00 in Akasaka
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Apr 19, 2024 - ? Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming 25 Ji, Akasaka de z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe 25 Ji, Akasaka de z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, 25 Ji, Akasaka de na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie 25 Ji, Akasaka de

Kiedy Shirasaki, słabszy aktor teatralny, zostaje obsadzony w serialu o gejach, ze zdziwieniem dowiaduje się, że będzie współpracował z Hayamą, swoim uroczym kolegą z klubu ze studiów, obecnie popularnym aktorem. Podczas produkcji Shirasaki zdaje sobie sprawę, że będzie potrzebował inspiracji i udaje się, aby znaleźć miejsce, w którym spędzają czas miejscowi geje. Nie spodziewał się jednak, że spotka tam Hayamę, co ostatecznie doprowadziło do pocałunku. Wkrótce czuje się zdezorientowany i skonfliktowany ze swoimi uczuciami, starając się ukryć emocje na ekranie…

Komentarz