A Good Day to Be a Dog (2023)
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 29 osób

A Good Day to Be a Dog (2023)

Obejrzyj pełne odcinki A Good Day to Be a Dog (2023), pobierz A Good Day to Be a Dog (2023) Polskie napisy, A Good Day to Be a Dog (2023) Polskie napisy, pobierz A Good Day to Be a Dog (2023) Polskie napisy, streamuj A Good Day to Be a Dog (2023) o Centrum-Dramy.pl.
Lovely Again Today, Oneuldo Sarangseureobgae
Status: Emitowane Network: Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 14 Director: Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje A Good Day to Be a Dog (2023) z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie A Good Day to Be a Dog (2023) napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, A Good Day to Be a Dog (2023) na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis A Good Day to Be a Dog (2023)

Han Hae Na jest samotną nauczycielką w szkole średniej, która skrywa rodzinny sekret. Z winy przodka na rodzinę Han Hae Na przez pokolenia ciążyła klątwa. Kiedy ktoś z jej rodziny kogoś całuje, o północy na sześć godzin zamienia się on w psa. Następnie wracają do normalnego wyglądu. Ta przemiana powtarza się każdej nocy, aż ta osoba w psim wyglądzie całuje tę samą osobę. Ilekroć Han Hae Na spotyka mężczyznę w celu potencjalnego romantycznego związku, prosi tę osobę, aby jej nie całowała. To zwykle prowadzi do tego, że mężczyźni ją opuszczają.

Pewnej nocy pijana Han Hae Na przypadkowo całuje Jin Seo Won, nauczycielkę z tego samego liceum, choć nie są sobie nawet bliscy jako koledzy. Han Hae Na wkrótce wpada w panikę i uparcie zbliża się do Seo Wona, prosząc o szansę na kolejny pocałunek. Jednak Jin Seo Won boi się psów.

Comment