Switch Mode
A Good Day to Be a Dog (2023)
Ocena 8.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 91 osób

A Good Day to Be a Dog (2023)

Oglądaj pełne odcinki A Good Day to Be a Dog (2023), pobierz A Good Day to Be a Dog (2023) z angielskimi napisami, A Good Day to Be a Dog (2023) z angielskimi napisami, pobierz A Good Day to Be a Dog (2023) z angielskimi napisami, oglądaj A Good Day to Be a Dog (2023) na stronie Centrum-Dramy.pl.
Lovely Again Today, Oneuldo Sarangseureobgae
Status: Emitowane Sieć: Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 14 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming A Good Day to Be a Dog (2023) z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe A Good Day to Be a Dog (2023) z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, A Good Day to Be a Dog (2023) na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie A Good Day to Be a Dog (2023)

Han Hae Na jest samotną nauczycielką w szkole średniej, która skrywa rodzinny sekret. Z winy przodka na rodzinę Han Hae Na przez pokolenia ciążyła klątwa. Kiedy ktoś z jej rodziny kogoś całuje, o północy na sześć godzin zamienia się on w psa. Następnie wracają do normalnego wyglądu. Ta przemiana powtarza się każdej nocy, aż ta osoba w psim wyglądzie całuje tę samą osobę. Ilekroć Han Hae Na spotyka mężczyznę w celu potencjalnego romantycznego związku, prosi tę osobę, aby jej nie całowała. To zwykle prowadzi do tego, że mężczyźni ją opuszczają.

Pewnej nocy pijana Han Hae Na przypadkowo całuje Jin Seo Won, nauczycielkę z tego samego liceum, choć nie są sobie nawet bliscy jako koledzy. Han Hae Na wkrótce wpada w panikę i uparcie zbliża się do Seo Wona, prosząc o szansę na kolejny pocałunek. Jednak Jin Seo Won boi się psów.

Komentarz