Switch Mode
A Tale of Thousand Stars
Ocena 8.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

A Tale of Thousand Stars

Obejrzyj pełne odcinki A Tale of Thousand Stars, pobierz A Tale of Thousand Stars Polskie napisy, A Tale of Thousand Stars Polskie napisy, pobierz A Tale of Thousand Stars Polskie napisy, streamuj A Tale of Thousand Stars o Centrum-Dramy.pl.
1000 Stars, A Tale of a Thousand Stars, Nithan Phan Dao
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jan 29, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje A Tale of Thousand Stars z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie A Tale of Thousand Stars napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, A Tale of Thousand Stars na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis A Tale of Thousand Stars

Po tragicznej śmierci nauczycielki-wolontariuszki Torfun jej serce otrzymuje chłopak o imieniu Tian. Dzięki jej pamiętnikowi poznaje tajemnie oraz zainteresowania nauczycielki, jak również jej obietnicę, że policzy 1000 gwiazd razem ze strażnikiem leśnym Phuphą. Tian postanawia iść w ślady Torfun i spełnić jej życzenie. Jako nowy nauczyciel w wiosce decyduje się zbliżyć do Phuphy, który początkowo traktuje go ozięble. Gdy powoli zaczynają się do siebie zbliżać, Tian zauważa, że w obecności strażnika jego serce zaczyna bić szybciej. Chłopak zakochuje się w Phuphie tak jak poprzednia właścicielka serca. Czy Tianowi uda się spełnić obietnicę o policzeniu 1000 gwiazd?

Comment