Switch Mode
A Tale of Thousand Stars
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 10 osób

A Tale of Thousand Stars

Oglądaj pełne odcinki A Tale of Thousand Stars, pobierz A Tale of Thousand Stars z angielskimi napisami, A Tale of Thousand Stars z angielskimi napisami, pobierz A Tale of Thousand Stars z angielskimi napisami, oglądaj A Tale of Thousand Stars na stronie Centrum-Dramy.pl.
1000 Stars, A Tale of a Thousand Stars, Nithan Phan Dao
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jan 29, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming A Tale of Thousand Stars z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe A Tale of Thousand Stars z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, A Tale of Thousand Stars na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie A Tale of Thousand Stars

Po tragicznej śmierci nauczycielki-wolontariuszki Torfun jej serce otrzymuje chłopak o imieniu Tian. Dzięki jej pamiętnikowi poznaje tajemnie oraz zainteresowania nauczycielki, jak również jej obietnicę, że policzy 1000 gwiazd razem ze strażnikiem leśnym Phuphą. Tian postanawia iść w ślady Torfun i spełnić jej życzenie. Jako nowy nauczyciel w wiosce decyduje się zbliżyć do Phuphy, który początkowo traktuje go ozięble. Gdy powoli zaczynają się do siebie zbliżać, Tian zauważa, że w obecności strażnika jego serce zaczyna bić szybciej. Chłopak zakochuje się w Phuphie tak jak poprzednia właścicielka serca. Czy Tianowi uda się spełnić obietnicę o policzeniu 1000 gwiazd?

Komentarz