Switch Mode
Home Abyss
Abyss
Ocena 7.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 16 osób

Abyss

Obejrzyj pełne odcinki Abyss, pobierz Abyss Polskie napisy, Abyss Polskie napisy, pobierz Abyss Polskie napisy, streamuj Abyss o Centrum-Dramy.pl.
Eobiseu, Abyss: Soul Revival Marble
Status: Zakończone Stacje: , Rok wydania: May 6, 2019 - Jun 25, 2019 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Abyss z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Abyss napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Abyss na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Abyss

Seria opowiada o mężczyźnie i kobiecie, którzy tragicznie umierają i otrzymują kolejną szansę na życie dzięki ożywiającym duszę kulom w magicznej otchłani. Go Se Yeon była twardą, utalentowaną i niezrównaną piękną prokuratorką, która pracowała w urzędzie publicznym w Seulu, ale ulega śmiertelnemu wypadkowi i umiera. Jednak dzięki tajemniczemu magicznemu marmurowi — Otchłani — Go Se Yeon zostaje wskrzeszona, ale teraz ma zupełnie inny wygląd. IśćSe Yeon ma teraz powszechny wygląd oparty na tym, jak „dobry” był jej duch w poprzednim życiu. Cha Min był bardzo inteligentnym spadkobiercą czołowej koreańskiej firmy kosmetycznej, ale był także inteligentnym, skromnym i życzliwym człowiekiem. Chociaż ma zarówno mózg, jak i zdumiewającą ilość bogactwa, uważa się za nieatrakcyjnego i niepewny swojego wyglądu. Podobnie jak Go Se Yeon, Cha Min ulega wypadkowi i umiera. Dzięki tajemniczemu magicznemu marmurowi – Otchłani – powraca do życia z innym wyglądem jako niezwykle przystojny mężczyzna, równie bystry jak duch, którego miał w poprzednim życiu. Go Se Yeon i Cha Min rozpoczynają pracę jako prawnik i administrator w prywatnej firmie prawniczej i postanawiają zbadać magiczny incydent. W biurze kwitnie romans, gdy ta dwójka splata się ze sobą, by zaakceptować ten sam los.

Comment