1. Dom
  2. Adamas
Adamas
Ocena 8.0
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 1 ludzi

Adamas

Oglądaj pełne odcinki Adamas, pobieraj Adamas z Polskimi napisami, Adamas pl napisy, pobieraj Adamas pl napisy, stream Adamas w Centrum-Dramy.pl.
Adamaseu
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2022 - Sep 15, 2022 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Adamas Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Adamas PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Adamas na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Adamas

Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Komentarz