Switch Mode
Again My Life
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 18 osób

Again My Life

Oglądaj pełne odcinki Again My Life, pobierz Again My Life z angielskimi napisami, Again My Life z angielskimi napisami, pobierz Again My Life z angielskimi napisami, oglądaj Again My Life na stronie Centrum-Dramy.pl.
Eogein Mai Laipeu
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Apr 8, 2022 - May 28, 2022 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Again My Life z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Again My Life z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Again My Life na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Again My Life

Kim Hee Woo jest przeciętnym uczniem liceum, ale dzięki ciężkiej pracy udaje mu się dostać na uniwersytet i zdać egzamin adwokacki. Obecnie pracuje jako prokurator. Podczas gdy prowadzi dochodzenie w sprawie możliwej korupcji związanej z politykiem Jo Tae Seobem, zostaje zabity przez niezidentyfikowanego mężczyznę. Ale po jakimś czasie, za sprawą Ponurego Żniwiarza, Kim Hee Woo budzi się i postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

Komentarz