Switch Mode
Alchemy of Souls
Ocena 8.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 36 osób

Alchemy of Souls

Oglądaj pełne odcinki Alchemy of Souls, pobierz Alchemy of Souls z angielskimi napisami, Alchemy of Souls z angielskimi napisami, pobierz Alchemy of Souls z angielskimi napisami, oglądaj Alchemy of Souls na stronie Centrum-Dramy.pl.
Can This Person Be Translated?, Salvation Interpreter, Welcome, Soul Marriage, Resurrection, Guwoneui Tongyeok, Hwan Hon, 구원의 통역, 환혼, 이사람통역이되나요, Return, Hwanhon
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jun 18, 2022 - Aug 21, 2022 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 20 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Alchemy of Souls z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Alchemy of Souls z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Alchemy of Souls na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Alchemy of Souls

Jang Wook pochodzi ze szlachetnego rodu Jang z Daeho. Jego narodziny skrywają jednak przykry sekret, który jest powodem plotek w całym kraju. Pewnego dnia Jang Wook spotyka Mu Deok, która w swym słabym ciele skrywa duszę elitarnej zabójczyni. Dziewczyna zostaje służką Jang Wooka i w sekrecie uczy go sztuk walki. Życie tych dwoje komplikuje się przez dusze zmarłych, które powróciły do życia.

Komentarz