Switch Mode
Home Anna
Anna
Ocena 7.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 15 osób

Anna

Obejrzyj pełne odcinki Anna, pobierz Anna Polskie napisy, Anna Polskie napisy, pobierz Anna Polskie napisy, streamuj Anna o Centrum-Dramy.pl.
The Second Anna, Dubeonjjae Anna, 두번째 안나
Status: Emitowane Rok wydania: Jun 24, 2022 - Jul 8, 2022 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Anna z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Anna napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Anna na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Anna

Pontyfik Lembrary posiada największą boską moc. Podczas walki z diabłem trafia do innego świata i przejmuje ciało Woo Yeona Woo, który należy do niepopularnej grupy Wild Animal. Zespół istnieje od trzech lat, ale przez brak sukcesów jest na skraju rozpadnięcia się. 9 godzin po przebywaniu w innym świecie Pontyfik Lembrary staje na scenie razem z zespołem. Kiedy tylko muzyka zaczyna grać, krzyczy, że nie umie tańczyć. Występ okazuje się katastrofą, ale zaciekawia media oraz publikę.

Comment