Switch Mode
Anna
Ocena 7.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 22 osób

Anna

Oglądaj pełne odcinki Anna, pobierz Anna z angielskimi napisami, Anna z angielskimi napisami, pobierz Anna z angielskimi napisami, oglądaj Anna na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Second Anna, Dubeonjjae Anna, 두번째 안나
Status: Zakończone Wydany: Jun 24, 2022 - Jul 8, 2022 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Anna z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Anna z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Anna na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Anna

Pontyfik Lembrary posiada największą boską moc. Podczas walki z diabłem trafia do innego świata i przejmuje ciało Woo Yeona Woo, który należy do niepopularnej grupy Wild Animal. Zespół istnieje od trzech lat, ale przez brak sukcesów jest na skraju rozpadnięcia się. 9 godzin po przebywaniu w innym świecie Pontyfik Lembrary staje na scenie razem z zespołem. Kiedy tylko muzyka zaczyna grać, krzyczy, że nie umie tańczyć. Występ okazuje się katastrofą, ale zaciekawia media oraz publikę.

Komentarz