C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
  1. Dom
  2. Another
Another
Ocena 6.8
.....

Another

Oglądaj pełne odcinki Another, pobieraj Another z Polskimi napisami, Another pl napisy, pobieraj Another pl napisy, stream Another w Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Wydany: Aug 4, 2012 Trwa: 1 hr. 49 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Another Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Another PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Another na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Another

26 lat temu, do trzeciej klasy gimnazjum chodziła uczennica o imieniu Misaki. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Kouichi Sakakibara (Kento Yamazaki). Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Mei Misaki (Ai Hashimoto), noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy…

Oglądaj Another

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz