Switch Mode
Another
Ocena 6.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 16 osób

Another

Oglądaj pełne odcinki Another, pobierz Another z angielskimi napisami, Another z angielskimi napisami, pobierz Another z angielskimi napisami, oglądaj Another na stronie Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Wydany: Aug 4, 2012 Czas trwania: 1 hr. 49 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Another z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Another z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Another na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Another

26 lat temu, do trzeciej klasy gimnazjum chodziła uczennica o imieniu Misaki. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Kouichi Sakakibara (Kento Yamazaki). Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Mei Misaki (Ai Hashimoto), noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy…

Oglądaj Another

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz