Switch Mode
Another
Ocena 6.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 14 osób

Another

Obejrzyj pełne odcinki Another, pobierz Another Polskie napisy, Another Polskie napisy, pobierz Another Polskie napisy, streamuj Another o Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Rok wydania: Aug 4, 2012 Czas trwania: 1 hr. 49 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Another z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Another napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Another na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Another

26 lat temu, do trzeciej klasy gimnazjum chodziła uczennica o imieniu Misaki. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Kouichi Sakakibara (Kento Yamazaki). Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Mei Misaki (Ai Hashimoto), noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy…

Oglądaj Another

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment