Switch Mode
Backstreet Rookie
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 30 osób

Backstreet Rookie

Oglądaj pełne odcinki Backstreet Rookie, pobierz Backstreet Rookie z angielskimi napisami, Backstreet Rookie z angielskimi napisami, pobierz Backstreet Rookie z angielskimi napisami, oglądaj Backstreet Rookie na stronie Centrum-Dramy.pl.
Convenience Store, Convenience Store Venus, Convenience Store Morning Star, Pyeonuijeom Saetbyeoli, Convenience Store Saet Byul, Convenience Store Kyunbyeol
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jun 19, 2020 - Aug 8, 2020 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Backstreet Rookie z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Backstreet Rookie z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Backstreet Rookie na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Backstreet Rookie

Choi Dae Hyun to przystojny, młody mężczyzna o złotym sercu i łagodnej naturze. Jung Saet Byul to rozrywkowa kobieta o zaskakujących umiejętnościach walki i wątpliwej reputacji. Pewnego dnia Dae Hyun zatrudnia Saet Byul w swoim sklepie na nocne zmiany. Od tej pory tworzą wybuchową mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Czy między tak różnymi osobami zdoła rozkwitnąć uczucie?

Komentarz