Bad Buddy
Ocena 8.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 4 osób

Bad Buddy

Obejrzyj pełne odcinki Bad Buddy, pobierz Bad Buddy Polskie napisy, Bad Buddy Polskie napisy, pobierz Bad Buddy Polskie napisy, streamuj Bad Buddy o Centrum-Dramy.pl.
Bad Buddy the Series, Just Friends, Buddy, Khae Phuean Khrap Phuean
Status: Emitowane Network: , Released: Oct 29, 2021 - Jan 21, 2022 Duration: 55 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Director: Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Bad Buddy z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Bad Buddy napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Bad Buddy na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Bad Buddy

Odkąd byli mali, rodziny Prana i Pata toczyły głęboką i zaciekłą rywalizację, próbując prześcignąć się we wszystkim. Dotyczyło to również ich synów. Porównując osiągnięcia i zasługi ich synów — czy to akademickie, czy pozaszkolne — obie rodziny nie pozostawiają żadnej okazji, by zabłysnąć i chełpić się przed drugą. Rywalizacja została przekazana jako pamiątka rodzinna, a dwaj chłopcy z kolei stają się rywalami. Dopóki… nie zmęczą się tym wszystkim i nie zostaną przyjaciółmi. Naprawdę dobrymi przyjacielami. Jednak ze względu na rywalizację ich rodzin, ich przyjaźń musi być utrzymana w tajemnicy. I tak zaczęła się podróż potajemnej przyjaźni… a potem może potajemnego romansu? (Źródło: Soju z MyDramaList) ~~ Adaptacja powieści „Za kulisami” (หลังม่าน) autorstwa Afterday i -West-.

Comment