Switch Mode
Bad Buddy
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 14 osób

Bad Buddy

Oglądaj pełne odcinki Bad Buddy, pobierz Bad Buddy z angielskimi napisami, Bad Buddy z angielskimi napisami, pobierz Bad Buddy z angielskimi napisami, oglądaj Bad Buddy na stronie Centrum-Dramy.pl.
Bad Buddy the Series, Just Friends, Buddy, Khae Phuean Khrap Phuean
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Oct 29, 2021 - Jan 21, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Bad Buddy z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Bad Buddy z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Bad Buddy na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Bad Buddy

Odkąd byli mali, rodziny Prana i Pata toczyły głęboką i zaciekłą rywalizację, próbując prześcignąć się we wszystkim. Dotyczyło to również ich synów. Porównując osiągnięcia i zasługi ich synów — czy to akademickie, czy pozaszkolne — obie rodziny nie pozostawiają żadnej okazji, by zabłysnąć i chełpić się przed drugą. Rywalizacja została przekazana jako pamiątka rodzinna, a dwaj chłopcy z kolei stają się rywalami. Dopóki… nie zmęczą się tym wszystkim i nie zostaną przyjaciółmi. Naprawdę dobrymi przyjacielami. Jednak ze względu na rywalizację ich rodzin, ich przyjaźń musi być utrzymana w tajemnicy. I tak zaczęła się podróż potajemnej przyjaźni… a potem może potajemnego romansu? (Źródło: Soju z MyDramaList) ~~ Adaptacja powieści „Za kulisami” (หลังม่าน) autorstwa Afterday i -West-.

Komentarz