Switch Mode
Bad Buddy
Ocena 8.4
Trailer
Ulubione
Obserwuje 11 osób

Bad Buddy

Obejrzyj pełne odcinki Bad Buddy, pobierz Bad Buddy Polskie napisy, Bad Buddy Polskie napisy, pobierz Bad Buddy Polskie napisy, streamuj Bad Buddy o Centrum-Dramy.pl.
Bad Buddy the Series, Just Friends, Buddy, Khae Phuean Khrap Phuean
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Oct 29, 2021 - Jan 21, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Bad Buddy z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Bad Buddy napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Bad Buddy na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Bad Buddy

Odkąd byli mali, rodziny Prana i Pata toczyły głęboką i zaciekłą rywalizację, próbując prześcignąć się we wszystkim. Dotyczyło to również ich synów. Porównując osiągnięcia i zasługi ich synów — czy to akademickie, czy pozaszkolne — obie rodziny nie pozostawiają żadnej okazji, by zabłysnąć i chełpić się przed drugą. Rywalizacja została przekazana jako pamiątka rodzinna, a dwaj chłopcy z kolei stają się rywalami. Dopóki… nie zmęczą się tym wszystkim i nie zostaną przyjaciółmi. Naprawdę dobrymi przyjacielami. Jednak ze względu na rywalizację ich rodzin, ich przyjaźń musi być utrzymana w tajemnicy. I tak zaczęła się podróż potajemnej przyjaźni… a potem może potajemnego romansu? (Źródło: Soju z MyDramaList) ~~ Adaptacja powieści „Za kulisami” (หลังม่าน) autorstwa Afterday i -West-.

Comment