Switch Mode
Battlefield Love
Ocena 6.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 4 osób

Battlefield Love

Obejrzyj pełne odcinki Battlefield Love, pobierz Battlefield Love Polskie napisy, Battlefield Love Polskie napisy, pobierz Battlefield Love Polskie napisy, streamuj Battlefield Love o Centrum-Dramy.pl.
Zhàn Dì Qíng Tiān
Status: Zakończone Rok wydania: Aug 4, 2012 Czas trwania: 1 hr. 30 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Battlefield Love z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Battlefield Love napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Battlefield Love na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Battlefield Love

W latach dwudziestych XX wieku w Chinach trwają wojny ery militarystów. Szczególnie mocno nasilone są spory między watażkami w południowo-zachodniej części kraju. Jin Feiyu (Zhu Yilong), jeden z generałów armii koalicji, zostaje poważnie ranny w potyczce z wojskami Yan. Ratuje mu życie młoda znachorka Qingcheng (Yang Jingru) , ukrywająca swoją prawdziwą tożsamość. Dzięki troskliwej opiece kobiety, Feiyu wraca do zdrowia, a czas spędzony razem sprawia, że dwójka zakochuje się w sobie. Gdy żołnierze watażki Yan dowiadują się, że ranny generał ukrywa się na ich terytorium zakochani zmuszeni zostają do rozstania, ale obiecują sobie spotkać się ponownie. Niedługo później Jin Feiyu ochotniczo zgłasza się do wzięcia udziału w zastępstwie swego przybranego ojca Han Zhongtiana (Xing Qiqi) w turnieju o rękę córki gubernatora Yan. Jakie jest jego zaskoczenie, gdy odkrywa, że tą córką jest jego ukochana…

Oglądaj Battlefield Love

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment