C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Battlefield Love
Ocena 6.9
.....
Obserwuje 1 ludzi

Battlefield Love

Oglądaj pełne odcinki Battlefield Love, pobieraj Battlefield Love z Polskimi napisami, Battlefield Love pl napisy, pobieraj Battlefield Love pl napisy, stream Battlefield Love w Centrum-Dramy.pl.
Zhàn Dì Qíng Tiān
Status: Zakończone Wydany: Aug 4, 2012 Trwa: 1 hr. 30 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Battlefield Love Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Battlefield Love PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Battlefield Love na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Battlefield Love

W latach dwudziestych XX wieku w Chinach trwają wojny ery militarystów. Szczególnie mocno nasilone są spory między watażkami w południowo-zachodniej części kraju. Jin Feiyu (Zhu Yilong), jeden z generałów armii koalicji, zostaje poważnie ranny w potyczce z wojskami Yan. Ratuje mu życie młoda znachorka Qingcheng (Yang Jingru) , ukrywająca swoją prawdziwą tożsamość. Dzięki troskliwej opiece kobiety, Feiyu wraca do zdrowia, a czas spędzony razem sprawia, że dwójka zakochuje się w sobie. Gdy żołnierze watażki Yan dowiadują się, że ranny generał ukrywa się na ich terytorium zakochani zmuszeni zostają do rozstania, ale obiecują sobie spotkać się ponownie. Niedługo później Jin Feiyu ochotniczo zgłasza się do wzięcia udziału w zastępstwie swego przybranego ojca Han Zhongtiana (Xing Qiqi) w turnieju o rękę córki gubernatora Yan. Jakie jest jego zaskoczenie, gdy odkrywa, że tą córką jest jego ukochana…

Oglądaj Battlefield Love

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz