Big Mouth
Rating 8.8
Trailer
Bookmark
Followed 9 people

Big Mouth

Watch full episodes Big Mouth, download Big Mouth english subbed, Big Mouth eng sub, download Big Mouth eng sub, stream Big Mouth at Centrum-Dramy.pl.
Big Mouse, Big Mauseu
Status: Completed Network: Released: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Duration: 1 hr. 11 min. Country: Type: Drama Episodes: 16 Director: , Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Watch streaming Big Mouth English Subbed on Centrum-Dramy.pl. You can also download free Big Mouth Eng Sub, don't forget to watch online streaming of various quality 720P 360P 240P 480P according to your connection to save internet quota, Big Mouth on Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub English subbed is already contained in the video.

Opis Big Mouth

Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Comment