Switch Mode
Big Mouth
Ocena 8.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 54 osób

Big Mouth

Obejrzyj pełne odcinki Big Mouth, pobierz Big Mouth Polskie napisy, Big Mouth Polskie napisy, pobierz Big Mouth Polskie napisy, streamuj Big Mouth o Centrum-Dramy.pl.
Big Mouse, Big Mauseu
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Czas trwania: 1 hr. 11 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Big Mouth z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Big Mouth napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Big Mouth na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Big Mouth

Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Comment