C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Big Mouth
Ocena 8.8
.....
Obserwuje 2 ludzi

Big Mouth

Oglądaj pełne odcinki Big Mouth, pobieraj Big Mouth z Polskimi napisami, Big Mouth pl napisy, pobieraj Big Mouth pl napisy, stream Big Mouth w Centrum-Dramy.pl.
Big Mouse, Big Mauseu
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Trwa: 1 hr. 11 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Big Mouth Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Big Mouth PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Big Mouth na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Big Mouth

Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Komentarz