Switch Mode
Big Mouth
Ocena 8.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 61 osób

Big Mouth

Oglądaj pełne odcinki Big Mouth, pobierz Big Mouth z angielskimi napisami, Big Mouth z angielskimi napisami, pobierz Big Mouth z angielskimi napisami, oglądaj Big Mouth na stronie Centrum-Dramy.pl.
Big Mouse, Big Mauseu
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Czas trwania: 1 hr. 11 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Big Mouth z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Big Mouth z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Big Mouth na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Big Mouth

Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Komentarz