Switch Mode
Bite Sisters
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 13 osób

Bite Sisters

Oglądaj pełne odcinki Bite Sisters, pobierz Bite Sisters z angielskimi napisami, Bite Sisters z angielskimi napisami, pobierz Bite Sisters z angielskimi napisami, oglądaj Bite Sisters na stronie Centrum-Dramy.pl.
Baiteu Ssiseuteojeu
Status: Zakończone Wydany: Oct 19, 2021 - Nov 19, 2021 Czas trwania: 10 min. Sezon: Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Bite Sisters z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Bite Sisters z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Bite Sisters na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Bite Sisters

Han Yi Na jest 821-letnim wampirem, który nie może znieść niesprawiedliwości. Kiedy niespodziewanie zostaje influencerką wyznaczającą trendy z ponad milionem obserwujących, zaczyna używać swoich umiejętności, by pomagać ludziom w potrzebie.

Komentarz