Switch Mode
Café Minamdang
Ocena 8.1
Trailer
Ulubione
Obserwuje 3 osób

Café Minamdang

Obejrzyj pełne odcinki Café Minamdang, pobierz Café Minamdang Polskie napisy, Café Minamdang Polskie napisy, pobierz Café Minamdang Polskie napisy, streamuj Café Minamdang o Centrum-Dramy.pl.
Minamdang: Sageonsucheob, 미남당-사건수첩, Minamdang: Case Note
Status: Zakończone Stacje: , Rok wydania: Jun 27, 2022 - Aug 23, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 18 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Café Minamdang z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Café Minamdang napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Café Minamdang na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Café Minamdang

Nam Han Jun jest byłym profilerem kryminalnym, który obecnie pracuje jako oszust. W tym celu prowadzi kawiarnię „Minamdang”, gdzie przyciąga ludzi swoim wyglądem oraz umiejętnością mówienia. Oprócz tego, że oszukuje klientów na pieniądze, angażuje się także w ich sprawy, pomagając im je rozwiązać. W tym wszystkim pomagają mu: Su Cheol, jego przyjaciel, który jest byłym detektywem oraz siostra, Nam Hye Jun, która jest zdolną hakerką. Z kolei Han Jae Hui od trzech lat pracuje jako policjantka i stara się podążać ścieżką prawa. Pewnego dnia spotyka Nam Han Juna i wspólnie rozwiązują różne sprawy.

Drama na podstawie internetowej powieści „Café Minamdang” autorstwa Jung Jae Hana.

Comment