Switch Mode
Cambrian Period
Ocena 7.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Cambrian Period

Obejrzyj pełne odcinki Cambrian Period, pobierz Cambrian Period Polskie napisy, Cambrian Period Polskie napisy, pobierz Cambrian Period Polskie napisy, streamuj Cambrian Period o Centrum-Dramy.pl.
Han Wu Ji
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: May 8, 2017 - Jun 5, 2017 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 24 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Cambrian Period z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Cambrian Period napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Cambrian Period na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Cambrian Period

Tang Ying to niewinna, naiwna dziewczyna, która po nieudanej karierze aktorskiej postanawia zacząć od nowa, aby pojechać na wyspę Nanzhan Bu (Wyspa Południowa) i zostać surogatką kupującą. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Ze względu na popularność wyspy oraz obowiązującą tam politykę zwolnień podatkowych i wizowych, przyciągnęła ona uwagę wielu syndykatów / gangów przestępczych, które chcą inwestować na wyspie ze względu na perspektywę zarobienia szalonych pieniędzy oraz toczącą się tam tajną wojnę między gangami a policją.
Przez przypadek Tang Ying zostaje uwikłany w wojnę, a także spotyka dwóch różnych mężczyzn, którzy są po przeciwnych stronach tej wojny: Jian Zi, który jest nieletnim zabójcą, oraz przystojnego komisarza policji Li Yong Ji. Czy w cieniu śmierci, gangów i rozmaitych spraw związanych z handlem na czarnym rynku Tang Ying zdoła się przedrzeć?

(Source: IMDb)

Comment