Switch Mode
Cambrian Period
Ocena 7.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Cambrian Period

Oglądaj pełne odcinki Cambrian Period, pobierz Cambrian Period z angielskimi napisami, Cambrian Period z angielskimi napisami, pobierz Cambrian Period z angielskimi napisami, oglądaj Cambrian Period na stronie Centrum-Dramy.pl.
Han Wu Ji
Status: Emitowane Sieć: Wydany: May 8, 2017 - Jun 5, 2017 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 24 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Cambrian Period z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Cambrian Period z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Cambrian Period na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Cambrian Period

Tang Ying to niewinna, naiwna dziewczyna, która po nieudanej karierze aktorskiej postanawia zacząć od nowa, aby pojechać na wyspę Nanzhan Bu (Wyspa Południowa) i zostać surogatką kupującą. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Ze względu na popularność wyspy oraz obowiązującą tam politykę zwolnień podatkowych i wizowych, przyciągnęła ona uwagę wielu syndykatów / gangów przestępczych, które chcą inwestować na wyspie ze względu na perspektywę zarobienia szalonych pieniędzy oraz toczącą się tam tajną wojnę między gangami a policją.
Przez przypadek Tang Ying zostaje uwikłany w wojnę, a także spotyka dwóch różnych mężczyzn, którzy są po przeciwnych stronach tej wojny: Jian Zi, który jest nieletnim zabójcą, oraz przystojnego komisarza policji Li Yong Ji. Czy w cieniu śmierci, gangów i rozmaitych spraw związanych z handlem na czarnym rynku Tang Ying zdoła się przedrzeć?

(Source: IMDb)

Komentarz