Switch Mode
Mv5bnjc1n2q3ztutnwq2mc00ntdllwi2ytktyzi2mzi1mznmmty3xkeyxkfqcgdeqxvymty4mzaxmdm1. V1
Castle in the Time
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Castle in the Time

Oglądaj pełne odcinki Castle in the Time, pobierz Castle in the Time z angielskimi napisami, Castle in the Time z angielskimi napisami, pobierz Castle in the Time z angielskimi napisami, oglądaj Castle in the Time na stronie Centrum-Dramy.pl.
City of Time, Shi Guang Zhi Cheng, Time City, 时光之城, Ai Yu Man Sen Lin
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Dec 27, 2023 - Feb 21, 2024 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 38 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Castle in the Time z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Castle in the Time z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Castle in the Time na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Castle in the Time

Spotkanie, które łączy studenta paleontologii z uznanym aktorem i rodzi się romans.

Xu Zhen jest bystrą i optymistyczną młodą kobietą, która łatwo się nie poddaje. Aby załagodzić stosunki między matką a schorowanym ojcem, stara się o pracę w Jiang Ye Entertainment, gdzie jej matka pracuje jako reżyserka i przypadkowo jest świadkiem, jak Gu Chi Jun po raz kolejny zostaje chłodno odrzucony przez swoją byłą dziewczynę. Aby chronić swoje ogromne i mocno posiniaczone ego, Gu Chi Jun robi wszystko, co w jego mocy, aby zmusić Xu Zhen do odejścia, tak aby nigdy nie miała szansy ujawnić, co się z nim stało. Zamiast tego zdobywa go i zostaje jego osobistą asystentką. Jednak Xu Zhen dowiaduje się również o spisku wewnątrz firmy i stwierdza, że może być w niebezpieczeństwie.

Komentarz