C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Circle: Two Worlds Connected
Ocena 8.5
.....
Obserwuje 1 ludzi

Circle: Two Worlds Connected

Oglądaj pełne odcinki Circle: Two Worlds Connected, pobieraj Circle: Two Worlds Connected z Polskimi napisami, Circle: Two Worlds Connected pl napisy, pobieraj Circle: Two Worlds Connected pl napisy, stream Circle: Two Worlds Connected w Centrum-Dramy.pl.
Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Status: Emitowane Sieć: Wydany: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Trwa: 60 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 12 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Circle: Two Worlds Connected Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Circle: Two Worlds Connected PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Circle: Two Worlds Connected na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Circle: Two Worlds Connected

Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Komentarz