Switch Mode
Circle: Two Worlds Connected
Ocena 8.5
Trailer
Ulubione
Obserwuje 9 osób

Circle: Two Worlds Connected

Obejrzyj pełne odcinki Circle: Two Worlds Connected, pobierz Circle: Two Worlds Connected Polskie napisy, Circle: Two Worlds Connected Polskie napisy, pobierz Circle: Two Worlds Connected Polskie napisy, streamuj Circle: Two Worlds Connected o Centrum-Dramy.pl.
Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Circle: Two Worlds Connected z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Circle: Two Worlds Connected napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Circle: Two Worlds Connected na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Circle: Two Worlds Connected

Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Comment