Switch Mode
Circle: Two Worlds Connected
Ocena 8.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 9 osób

Circle: Two Worlds Connected

Oglądaj pełne odcinki Circle: Two Worlds Connected, pobierz Circle: Two Worlds Connected z angielskimi napisami, Circle: Two Worlds Connected z angielskimi napisami, pobierz Circle: Two Worlds Connected z angielskimi napisami, oglądaj Circle: Two Worlds Connected na stronie Centrum-Dramy.pl.
Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Circle: Two Worlds Connected z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Circle: Two Worlds Connected z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Circle: Two Worlds Connected na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Circle: Two Worlds Connected

Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Komentarz