Switch Mode
A 100558924 M 601 En M1 720 405
City of Stars
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

City of Stars

Oglądaj pełne odcinki City of Stars, pobierz City of Stars z angielskimi napisami, City of Stars z angielskimi napisami, pobierz City of Stars z angielskimi napisami, oglądaj City of Stars na stronie Centrum-Dramy.pl.
City of Star, Fueangnakorn, Fueangnakhon
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Feb 2, 2024 - Apr 19, 2024 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming City of Stars z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe City of Stars z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, City of Stars na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie City of Stars

Czy słyszałeś kiedyś o aplikacji „Zendaya”? To aplikacja społecznościowa, która kontroluje, czy każdy post zawiera wyłącznie pozytywne treści. To ograniczenie koncepcji aplikacji sprawiło, że stała się ona mniej popularna, dopóki najgorętszy złoczyńca w Tajlandii, „Fueangnakorn”, nie zarejestrował się i nie opublikował pierwszej wiadomości o treści: „Przekazujmy sobie nawzajem pozytywną energię”. Zendaya zostaje zaatakowana przez wielu tajskich użytkowników i natychmiast staje się powszechna… do tego stopnia, że wstrząsa małym biurem Zendayi w Dolinie Krzemowej.

„Kommatha”, biedna tajska pracownica, która zamierza wrócić do Tajlandii na wakacje, musi usiąść, zwinąć się w kłębek i zająć się aplikacją, która nagle staje się popularna. Co więcej… kto by pomyślał, że sprawca chaosu, podobnie jak Fueangnakorn, zadzwoni przed jego domem i poprosi o posiłki przygotowane przez jego matkę?

Komentarz