Switch Mode
Confession
Ocena 7.7
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Confession

Obejrzyj pełne odcinki Confession, pobierz Confession Polskie napisy, Confession Polskie napisy, pobierz Confession Polskie napisy, streamuj Confession o Centrum-Dramy.pl.
Joeun Chingoodeul, Good Friends
Status: Zakończone Rok wydania: Jul 10, 2014 Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Confession z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Confession napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Confession na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Confession

Hyun Tae, In Chul i Min Soo są najlepszymi przyjaciółmi z czasów dzieciństwa. Hyun Tae jest sanitariuszem i ma córkę, która uczęszcza do przedszkola. In Chul jest oszustem, który pracuje w firmie ubezpieczeniowej, z kolei Min Soo prowadzi mały biznes. Matka Hyun Tae’a jest właścicielką nielegalnego pasażu gier hazardowych. Pewnego dnia kobieta prosi In Chula, aby ten zrabował jeden z jej pasaży i załatwił jej wypłatę z polisy ubezpieczeniowej. Mężczyzna godzi się, a w następstwie całej tej akcji dochodzi do  tragicznego zabójstwa. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Oglądaj Confession

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment