Confession
Ocena 7.7
Trailer
Subskrybuj

Confession

Oglądaj pełne odcinki Confession, pobieraj Confession z Polskimi napisami, Confession pl napisy, pobieraj Confession pl napisy, stream Confession w Centrum-Dramy.pl.
Joeun Chingoodeul, Good Friends
Status: Zakończone Wydany: Jul 10, 2014 Trwa: 1 hr. 54 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Confession Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Confession PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Confession na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Confession

Hyun Tae, In Chul i Min Soo są najlepszymi przyjaciółmi z czasów dzieciństwa. Hyun Tae jest sanitariuszem i ma córkę, która uczęszcza do przedszkola. In Chul jest oszustem, który pracuje w firmie ubezpieczeniowej, z kolei Min Soo prowadzi mały biznes. Matka Hyun Tae’a jest właścicielką nielegalnego pasażu gier hazardowych. Pewnego dnia kobieta prosi In Chula, aby ten zrabował jeden z jej pasaży i załatwił jej wypłatę z polisy ubezpieczeniowej. Mężczyzna godzi się, a w następstwie całej tej akcji dochodzi do  tragicznego zabójstwa. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Oglądaj Confession

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz