Switch Mode
Confession
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Confession

Oglądaj pełne odcinki Confession, pobierz Confession z angielskimi napisami, Confession z angielskimi napisami, pobierz Confession z angielskimi napisami, oglądaj Confession na stronie Centrum-Dramy.pl.
Joeun Chingoodeul, Good Friends
Status: Zakończone Wydany: Jul 10, 2014 Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Confession z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Confession z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Confession na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Confession

Hyun Tae, In Chul i Min Soo są najlepszymi przyjaciółmi z czasów dzieciństwa. Hyun Tae jest sanitariuszem i ma córkę, która uczęszcza do przedszkola. In Chul jest oszustem, który pracuje w firmie ubezpieczeniowej, z kolei Min Soo prowadzi mały biznes. Matka Hyun Tae’a jest właścicielką nielegalnego pasażu gier hazardowych. Pewnego dnia kobieta prosi In Chula, aby ten zrabował jeden z jej pasaży i załatwił jej wypłatę z polisy ubezpieczeniowej. Mężczyzna godzi się, a w następstwie całej tej akcji dochodzi do  tragicznego zabójstwa. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Oglądaj Confession

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz