Switch Mode
Confucius
Ocena 7.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Confucius

Obejrzyj pełne odcinki Confucius, pobierz Confucius Polskie napisy, Confucius Polskie napisy, pobierz Confucius Polskie napisy, streamuj Confucius o Centrum-Dramy.pl.
Kong Zi
Status: Zakończone Rok wydania: Jan 22, 2010 Czas trwania: 2 hr. 0 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Confucius z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Confucius napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Confucius na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Confucius

W czasach kiedy Chiny ogarnięte były niezliczonymi wojnami w imię zjednoczenia królestwa, król państwa Lu poprosił o pomoc wpływowego filozofa Konfucjusza (Yun-Fat Chow), by przywrócił jego potęgę jako władcy. Wykorzystując swoją inteligencję i charyzmę, Konfucjusz doprowadza do uciszenia wszelkich wewnętrznych konfliktów i zażegnania wiecznych wojen. Aczkolwiek, politycy zaczęli obawiać się myśliciela, czując, że mogą stracić kontrolę nad marionetkowym władcą. W tej sytuacji Konfucjusz postanawia opuścić pałac i udać się na wygnanie, włócząc się od państwa do państwa, nie tracąc nic ze swoich ideałów, zyskując spokój i harmonię.

Oglądaj Confucius

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment