Confucius
Ocena 7.0
Trailer
Subskrybuj

Confucius

Oglądaj pełne odcinki Confucius, pobieraj Confucius z Polskimi napisami, Confucius pl napisy, pobieraj Confucius pl napisy, stream Confucius w Centrum-Dramy.pl.
Kong Zi
Status: Zakończone Wydany: Jan 22, 2010 Trwa: 2 hr. 0 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Confucius Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Confucius PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Confucius na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Confucius

W czasach kiedy Chiny ogarnięte były niezliczonymi wojnami w imię zjednoczenia królestwa, król państwa Lu poprosił o pomoc wpływowego filozofa Konfucjusza (Yun-Fat Chow), by przywrócił jego potęgę jako władcy. Wykorzystując swoją inteligencję i charyzmę, Konfucjusz doprowadza do uciszenia wszelkich wewnętrznych konfliktów i zażegnania wiecznych wojen. Aczkolwiek, politycy zaczęli obawiać się myśliciela, czując, że mogą stracić kontrolę nad marionetkowym władcą. W tej sytuacji Konfucjusz postanawia opuścić pałac i udać się na wygnanie, włócząc się od państwa do państwa, nie tracąc nic ze swoich ideałów, zyskując spokój i harmonię.

Oglądaj Confucius

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz