Switch Mode
Untitled Design 2024 04 12t174222.354
Crash
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Crash

Oglądaj pełne odcinki Crash, pobierz Crash z angielskimi napisami, Crash z angielskimi napisami, pobierz Crash z angielskimi napisami, oglądaj Crash na stronie Centrum-Dramy.pl.
Keuraesi
Status: Emitowane Sieć: Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Crash z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Crash z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Crash na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Crash

„Crash” przedstawia historię zespołu dochodzeniowego ds. przestępstw drogowych (TCI), który zajmuje się śledzeniem wyłącznie przestępstw samochodowych, takich jak oszustwa ubezpieczeniowe, jazda odwetowa, szantaż polegający na samookaleczeniu, narkotyki, skoki przez telefon i jazda autonomiczna. Cha Yeon Ho, racjonalna indywidualistka z KAIST, i Min So Hee, as śledczy ruchu drogowego charakteryzujący się chłodnym osądem i ciepłą wrażliwością, wraz z zespołem dochodzeniowym śledzą niezwykłe sprawy dotyczące przestępstw drogowych, aby odkryć prawdę.

Komentarz