Switch Mode
Crazy Love
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 38 osób

Crazy Love

Oglądaj pełne odcinki Crazy Love, pobierz Crazy Love z angielskimi napisami, Crazy Love z angielskimi napisami, pobierz Crazy Love z angielskimi napisami, oglądaj Crazy Love na stronie Centrum-Dramy.pl.
Keureiji Leobeu, Keuleiji Leobeu
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Mar 7, 2022 - Apr 26, 2022 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Crazy Love z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Crazy Love z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Crazy Love na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Crazy Love

Noh Go Jin jest prezesem GOTOP i najlepszym wykładowcą matematyki w kraju. Mimo że ma tylko wykształcenie średnie, cały sukces zawdzięcza niezwykłej inteligencji. Choć może się on wydawać idealnym, przystojnym mężczyzną, to tak naprawdę jest zwykłym narcyzem. Pewnego dnia dostaje wiadomość, że wkrótce zostanie zamordowany. Lee Shin A pracuje jako sekretarka No Go Jina. Jest szczerą, odpowiedzialną oraz introwertyczną osobą, przez co praktycznie jest niezauważalna. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej dni są policzone. Dlatego też postanawia udawać narzeczoną Noh Go Jina.

Komentarz