Switch Mode
Dance of the Phoenix
Ocena 7.7
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 15 osób

Dance of the Phoenix

Oglądaj pełne odcinki Dance of the Phoenix, pobierz Dance of the Phoenix z angielskimi napisami, Dance of the Phoenix z angielskimi napisami, pobierz Dance of the Phoenix z angielskimi napisami, oglądaj Dance of the Phoenix na stronie Centrum-Dramy.pl.
Shen Yi Feng Hou, Doctor Phoenix, 神医凰后, Qie Ting Feng Ming, 且聽鳳鳴
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Aug 10, 2020 - Aug 24, 2020 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 30 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Dance of the Phoenix z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Dance of the Phoenix z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Dance of the Phoenix na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Dance of the Phoenix

We współczesnych Chinach cicha, nieśmiała młoda studentka imieniem Meng Yuan ciężko pracuje nad swoim marzeniem o zostaniu czołową praktykującą chińską medycynę tradycyjną. Jednak pewnego pamiętnego dnia zostaje przeniesiona do ciała kobiety o imieniu Feng Wu – mieszkającej w fantastycznej krainie, w której światem rządzą magia i sztuki walki.
Feng Wu zostaje zmuszona do małżeństwa z księciem imieniem Jun Linyuan, któremu również nie podoba się fakt, że jego narzeczona została wybrana dla niego wbrew jego woli. Jednak siły zła są silne w tej dziwnej krainie. A Meng Yuan wkrótce odkrywa, że jeśli ma odnieść sukces jako Feng Wu, będzie musiała nauczyć się, jak bronić się przed niebezpieczeństwem i nawiązywać potężne przyjaźnie. Na szczęście wkrótce odkrywa, że jej znajomość tradycyjnej medycyny chińskiej będzie tu nieoceniona i pomoże jej wyleczyć dolegliwości nowo poznanych przyjaciół.
Czy nauczy się kochać swoje nowe życie – a także swojego nowego męża?

Oglądaj Dance of the Phoenix

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz