Switch Mode
B7974b5da0
Dare to Love Me
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Dare to Love Me

Oglądaj pełne odcinki Dare to Love Me, pobierz Dare to Love Me z angielskimi napisami, Dare to Love Me z angielskimi napisami, pobierz Dare to Love Me z angielskimi napisami, oglądaj Dare to Love Me na stronie Centrum-Dramy.pl.
Treat Me Rudely, Treat Me Carefully, Treat Me Carelessly, Treat Me Badly, Hamburo Daehaejwo
Status: Emitowane Sieć: Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Dare to Love Me z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Dare to Love Me z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Dare to Love Me na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Dare to Love Me

Shin Yoon Bok, zdyscyplinowany uczony z wioski Seongsan w Korei Południowej, otrzymuje ważne zadanie zachowania dziedzictwa dynastii Joseon i odzyskania cennych artefaktów kulturowych dla swojej rodziny. Chociaż darzy głębokim szacunkiem mądrość swoich starszych i pilnie podąża za ich wskazówkami jako wybitny konfucjański uczony swojej epoki, posiada także postępowy sposób myślenia współczesnego młodzieńca, czasami wykazując oznaki buntu. Pomimo swojej uprzejmej postawy ma trudności z nawiązywaniem więzi emocjonalnych z innymi i ma tendencję do utrzymywania pewnego dystansu.

Kiedy Yoon Bok postanawia opuścić swój dom w Seulu, aby realizować swoje marzenie o zostaniu pisarzem webtoon, jego podróż przybiera znaczący obrót, gdy spotyka Kim Hong Do, kobietę zmęczoną życiowymi zmaganiami. Jak Yoon Bok, który jest ostrożny w swoich emocjach, poradzi sobie z wichrem emocji, który go czeka?

Komentarz